UP WROCŁAW INFINITY • Klub Fitness Wrocław • Siłownia Wrocław

UP WROCŁAW INFINITY SIŁOWNIA WROCŁAW

Biurowiec Infinity
Nabycińska 2
50-029 Wrocław

dok.infinity@up-fit.pl

 

UP… is coming!
WROCŁAW… nadchodzimy! Kolejne OTWARCIE Klubu Fitness UP tuż tuż!


Wkraczamy z UPsolutnie nową lokalizacją na sportowej mapie – UP Wrocław Infinity. Klub zajmie 1350 mkw. na pierwszym piętrze biurowca Infinity mieszczącego się przy ul.Nabycińskiej 2. Na tej powierzchni znajdzie się miejsce dla strefy zajęć grupowych, strefy wolnych ciężarów, maszyn izolowanych, strefy funkcjonalnej, strefy cardio oraz części SPA – z sauną i solarium. Będzie też strefa relaksu z kanapami, czyli idealne miejsce na komfortowy odpoczynek z książką…

Już teraz serdecznie zUPraszamy na DRZWI OTWARTE i WIELKIE OTWARCIE! To będzie wielkie wydarzenie i okazja, aby poznać nas i Klub UP! Szczegóły wraz z datami już wkrótce!
Siłownia Wrocław | Fitness Wrocław


Generacja UP dla mieszkańców Wrocławia! Nie mamy wątpliwości, że filozofia UP doskonale przyjmie się we Wrocławiu – mieście bardzo otwartym, znajdującym się w ścisłej czołówce polskich metropolii o globalnym znaczeniu, a jednocześnie – chłonących światowe nowinki. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska mają stały kontakt z kulturą biznesową i zjawiskami społecznymi charakterystycznymi dla najbardziej rozwiniętych państw. Po prostu są na bieżąco i wiedzą, jak ważne jest łączenie najwyższych standardów, należnego komfortu i doskonałego przygotowania merytorycznego z uważnością, dbałością o dobrostan, troską o ekologię, a także kultywowaniem pozytywnych relacji międzyludzkich. Takie właśnie są kluby UP. Z jednej strony zapewniają najnowocześniejszy, najwyższej jakości sprzęt oraz opiekę świetnie przygotowanych trenerów, a z drugiej – tworzą wyjątkową atmosferę, w której każdy czuje się dobrze, dostrzegając w tym przedsięwzięciu nie tylko rzetelnie prowadzony biznes, ale i troskę o człowieka i jego otoczenie.

Ambitne założenia w już działających klubach UP doskonale się przyjęły, czego dowodem już zintegrowana #generacja UP. Co istotne, nie mamy tutaj do czynienia z kryterium płci, wieku, doświadczenia sportowego, statusu materialnego. Generacja UP to po prostu grupa świadomych ludzi, w swoim zróżnicowaniu jednocześnie zaskakująco spójna. Siłownia UP Wrocław Infinity jest jeszcze na etapie organizacji, ale mieszkańcy grodu nad Odrą na pewno staną się jedną z bardziej znaczących grup w społeczności UP.


UP Wrocław Infinity – siłownia inna niż pozostałe


Misją marki UP jest dążenie do budowy zdrowszego i lepszego świata. Te założenia dalece wykraczają poza biznesplan typowej siłowni, ale jednocześnie wiele osób wybiera UP właśnie z tego powodu. Wygląda na to, że koncept rozszerzania typowej oferty sportowej o edukację zdrowotną oraz pro-środowiskową, a także umiejętne integrowanie mini-społeczności, w obecnych czasach sprawdza się doskonale.

W ten przemyślany plan doskonale wpisuje się również lokalizacja. Bo kluby UP nie powstają w miejscach przypadkowych. Ogromne znaczenie ma standard obiektu i jego walory ekologiczne, duży wpływ na wybór ma również umiejscowienie obiektu względem istotnych elementów miejskiej tkanki, wygoda użytkowników, a także swoista „atmosfera miejsca”.

Co jeszcze w fitness Wrocław


Klub fitness UP zajmie 1350 mkw. na pierwszym piętrze biurowca Infinity. Na tej powierzchni znajdzie się miejsce dla strefy zajęć grupowych, strefy wolnych ciężarów, maszyn izolowanych, strefy funkcjonalnej, strefy cardio oraz części SPA – z sauną i solarium. Będzie też strefa relaksu z kanapami, czyli idealne miejsce na komfortowy odpoczynek z książką…

Najlepsza siłownia Wrocław – ambitny plan


Takie założenia należy przyjmować z przymrużeniem oka. W przypadku klubów fitness trudno bowiem znaleźć uniwersalne kryterium, pozwalające na porównanie poszczególnych obiektów i wskazanie „najlepszego”. Ale na pewno twórcom i pracownikom siłowni UP we Wrocławiu zależy na stworzeniu „kompletnego” miejsca, w którym będzie można dbać o swoją kondycję i zdrowie w najlepszej atmosferze. Oczywiście korzystając z nowoczesnego wyposażenia i posiłkując się wiedzą doskonale przygotowanego personelu. A także czerpiąc dodatkowe korzyści, wśród których są bezpłatna pierwsza wizyta, zajęcia grupowe bez dodatkowych opłat, darmowa woda, możliwość zamrożenia karnetu, brak limitów wejść, mechanizm karnetów sieciowych i oczywiście honorowanie kart sportowych. Bez wątpienia będzie to jedna z najatrakcyjniejszych siłowni we Wrocławiu dla posiadaczy kart sportowych

Kluby UP różnią się między sobą – oferta każdego z obiektów jest dopasowana do oczekiwań osób ćwiczących i w razie potrzeby jest modyfikowana. Ta ewolucja i zróżnicowanie widoczne są szczególnie w ofercie zajęć grupowych. W przypadku treningów indywidualnych również pojawiają się nowinki (choćby ciekawe metody treningowe podsuwane przez trenerów UP), ale na zdecydowanie mniejszą skalę. Co stanie się hitem klubu UP zlokalizowanym w biurowcu Infinity we Wrocławiu? Które z zajęć grupowych cieszyć się będą największym zainteresowaniem? Nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie. Możemy jedynie zapewnić, że oferta będzie optymalna. I nowi przedstawiciele #generacji UP z pewnością to docenią.

Do zobaczenia w UP🌿

 

Dostawcy rozwiązań dla UP

TRENER PERSONALNY

WYŚLIJ CV

ZESPÓŁ DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

WYŚLIJ CV

INSTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH

WYŚLIJ CV

ZOBACZ STANDARDY KLUBÓW UP