UP LESZNO NL • Fitness Leszno • Up To You

UP LESZNO NL | KLUB FITNESS LESZNO

Galeria Handlowa Nasze Leszno
Gabriela Narutowicza 84
64-100 Leszno

tel.: 731 073 004
dok.leszno@up-fit.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt 06:00 – 22.30
sb-ndz 08:00  -17:00

UP Fitness Klub Leszno


Jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, że społeczność UP poszerzy się o tak wyjątkowe grono wiernych i jedynych w swoim rodzaju klubowiczów! Nasz UP powstanie w miejscu, które na pewno część z Was już dobrze zna – w Centrum Handlowym Nasze Leszno, gdzie do tej pory mieścił się klub 4 STEPS to be fit Leszno.
Naszym marzeniem i celem jest aby klubowicze czuli się dobrze w trakcie wszelkich zmian, które nastąpią oraz poczuli świeżość, jakość i komfort, które daje UP. Zapowiadamy otwarcie pełnego Klubu Fitness, ze strefami wolnych ciężarów, funkcjonalną czy kardio, nie zabraknie też sali fitness, gdzie odbywać się będą Wasze ulubione zajęcia grupowe.
Sprawdzajcie na bieżąco co się u nas dzieje, a będzie się działo… oj będzie 😁🙃


Co nas połączyło?


Misja
Być ekspertem zdrowego stylu życia – poprzez zmianę codzienności, nawyków i nastawienia społeczności Klubowiczów i nie tylko. Chcemy zaoferować przestrzeń do ćwiczeń oraz możliwość tworzenia zdrowego stylu życia, bycia UPsolutnie fit. Aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie – to wszystko ma wpływ na lepsze samopoczucie i jest bardzo ważną częścią utrzymywania dobrej formy.

Wizja
UP to nie tylko zdrowy styl życia skupiony wokół sportu czy utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Chcemy być także eko fitness – ekologiczną siecią klubów fitness, która tworzy zaangażowaną i świadomą swoich decyzji społeczność. Z taką społecznością łatwiej wspólnie się motywować i edukować, dążąc do UPsolutnego stylu życia. Zależy nam, by wspólnie budować świat czystszy i bardziej przyjazny mieszkańcom naszej planety. Do tego zaangażowanie w budowę klubów w Polsce, odpowiedzialność za tysiące klientów oraz radość z osiąganych przez nich sukcesów – to nasz cel😁🙃

Społeczność
Niesamowici ludzie, tworzący zgraną ekipę nie tylko na zajęciach fitness, ale także poza nimi. To grupa tworząca #generation, będąca świadoma misji i wizji 4 steps… teraz także wizji UP

Fitness Leszno obecnie


Przed nami zmiany, które wymagają nieco czasu. Klub zostanie rozbudowany, a o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco. Do tego czasu 4 STEPS będzie działać jak dotychczas. Jeśli zatem masz chęć trochę się poruszać i dołączyć do nas na zajęciach fitness – zUPraszamy! Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych – sprawdź grafik i dołącz do UP Leszno NL.

Do zobaczenia w UP🌿

 

Honorujemy karty

Bezpieczne płatności

/div>

Partnerzy biznesowi UP

Dostawcy rozwiązań dla UP

TRENER PERSONALNY

WYŚLIJ CV

ZESPÓŁ DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

WYŚLIJ CV

INSTRUKTOR ZAJĘĆ GRUPOWYCH

WYŚLIJ CV

ZOBACZ STANDARDY KLUBÓW UP