COVID - Klub Fitness UP

Drodzy Klubowicze,

po dokonaniu oceny prawnej podjęliśmy decyzję o dostosowaniu zakresu usług klubów UP do wyjątku określonego w par. 6 ust. 1 punkt 2) b) obowiązującego rozporządzenia w wersji z dnia 16 października 2020 r. wraz ze zmianami z dnia 23 października 2020 r.

W związku z tym kluby UP od 04.11.2020 r. od godz. 16.00 będą wyłącznie dostępne dla osób uprawiających aktywność fizyczną w ramach zorganizowanych przez naszą kadrę zajęć sportowych wedle określonych zasad i grafików.

Prezentujemy Wam nowe zasady funkcjonowania klubów UP.

1. Wszystkie treningi odbywają się w formie zorganizowanych zajęć sportowych pod nadzorem trenera/instruktora/opiekuna obecnego na siłowni.

2. Kluby zostały podzielone na 4 strefy + sala zajęć grupowych fitness.

3. Treningi na siłowni możecie realizować w czterech różnych strefach
– strefa kardio
– strefa funkcjonalna
– strefa wolnych/półwolnych ciężarów
– strefa maszyn izolowanych

4. W każdej strefie dostępne będą 2 programy treningowe do wyboru. W jednym czasie będziecie mieć do wyboru 8 różnych programów, stworzonych przez naszych najlepszych trenerów.

5. Podczas wejścia do klubu, w recepcji wybierzecie program treningowy i wpiszecie się na odpowiednią listę do wybranej strefy. Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów. Nasi trenerzy pomogą Wam w doborze treningów.

6. Zmiana strefy jest możliwa, tylko raz i wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu z trenerem/instruktorem. Warunkiem zmiany są wolne miejsca na nowo wybranej strefie.

7. Zajęcia zorganizowane w strefach będą startowały w interwałach 15 minutowych. Jedna sesja treningowa trwa 1 godz. 45 min, po niej następuję 15 min przerwy technicznej.

Zajęcia w strefach startują w kolejności:

1. Kardio – (6.05, 8.05. 10.05 …itd.)
2. Wolne/półwolne ciężary – (6:20, 8:20, 10:20 …itd.)
3. Funkcjonalna – (6:35, 8:35, 10:35 …itd.)
4. Maszyny izolowane – (6:50, 8:50, 10:50 …itd.)

GRAFIK ZAJĘĆ FUNKCJONALNYCH

8. Zajęcia w strefach rozpoczynają się co 15 min. – dzięki temu ruch w siłowni będzie zorganizowany. Zminimalizujemy ruch przy recepcji oraz w szatni. Zachęcamy do trenowania w ciągu dnia.

9. Przy wejściu do strefy znajdziecie grafik zajęć oraz programy treningowe. Trening realizujemy w jednej strefie treningowej, nie przemieszczamy się między strefami.

10. Treningi oraz konsultacje indywidualne z trenerami odbywają się bez zmian.

11. Zajęcia grupowe fitness odbywają się bez zmian zgodnie z grafikiem fitness na naszej stronie www. (trzeba się na nie zapisywać online).

GRAFIK ZAJĘĆ

12. Na terenie całej siłowni obowiązuje limit 1 osoba na 10 m2 oraz dotychczasowy reżim sanitarny. Obowiązuje zmiana obuwia, trenujemy z ręcznikiem (ręcznik kładziemy na matę, siedzisko, ławeczki), dezynfekujemy sprzęt po użyciu, w częściach wspólnych nosimy przyłbicę lub maseczkę – również w korytarzach prowadzących do stref treningowych!

W związku z powyższym wszystkie kluby UP mają następujące godziny otwarcia:
PON-PT: 6.00 – 22.00
SO – NIE: 10.00 – 18.00