TRENING PERSONALNY | Trening wprowadzający GRATIS

Trening personalny pod okiem wykwalifikowanego trenera😍

 

Trening personalny – jak wygląda trening z trenerem personalnym, jak długo trwa, ile razy w tygodniu trenować i czy w ogóle jest konieczny?

 

Tak. Ćwiczyć też trzeba się nauczyć. Nikt nie przychodzi na siłownię z głową pełną wiedzy na temat poprawności wykonywania ćwiczeń oraz ze znajomością ich wszystkich. Maszyny i sprzęt trzeba poznać. Tak jak uczyliśmy się pisać i czytać, tak rozpoczynając swoją drogę na siłowni warto pomyśleć nie tylko o celu, ale też o tym, jak poprawnie i z dbałością o swoje zdrowie do niego dążyć. Jesteś już naszym klubowiczem? To cudownie! Niezależnie od tego, jak długo ćwiczysz, kilka treningów pod okiem trenera personalnego na pewno nie zaszkodzi. Rady dotyczące programu treningowego i pomoc w technice wykonywania ćwiczeń zawsze mile widziana.

Jak przebiega trening personalny w UP

Podczas pierwszego treningu przeprowadzana jest ankieta. Trener zadaje kilka pytań, które mają na celu poznanie Twojej dotychczasowej aktywności fizycznej, historii urazów i kontuzji, sposobu odżywiania się czy trybu pracy oraz oczekiwań, które pokładasz podejmując współpracę. Wykonujemy również badanie biometryczne na wadze Tanita, aby określić początkową wagę, % mięśni i tkanki tłuszczowej. Te informacje będą potrzebne do przygotowania planu treningowego pod Twój cel.

Następnie przychodzi czas na trening, który rozpoczynamy 5-10 minutową rozgrzewką. Kolejny etap to trening główny – minimum 60 minut pełnego treningu, podczas którego przejdziesz z trenerem przez wszystkie strefy w klubie. Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń trener określi Twoją mobilność i możliwości, aby jak najlepiej opracować Twój indywidualny plan treningowy, dobierając odpowiednie zestawy ćwiczeń czy ciężary. Na koniec treningu przeprowadzimy wywiad podsumowujący. Wszystkie zebrane informacje posłużą trenerowi do przygotowania Twojego spersonalizowanego planu treningowego. W nim znajdziesz szczegółowy plan każdego treningu, rozpisany na dni, ćwiczenia, ilość powtórzeń i serii, częstotliwość treningów oraz sugestie dotyczącą zapotrzebowania na kalorie. Od teraz każdy kolejny trening będzie się odbywał w ramach indywidualnej współpracy, zgodnie z przyjętym harmonogramem i pod okiem Twojego trenera. Umów trening personalny w UP Kto może korzystać z treningów personalnych w UP? Odpowiedź jest prosta – każdy! Co więcej, na pierwszy trening personalny umówisz się BEZPŁATNIE! Jak to zrobić?

‼️Jeśli nie masz pewności, czy treningi personalne są dla Ciebie lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią skorzystaj z opcji JEDNORAZOWE WEJŚCIE i w tym czasie umów się na trening wprowadzający. Tak, po pierwsze wchodzisz za jedyne 35zł, po drugie, zajmie się Tobą wykwalifikowany trener‼️

‼️Jeżeli jesteś już UPowiczem i nie skorzystałeś jeszcze z treningu personalnego koniecznie zgłoś się do nas! Tak, TY również możesz skorzystać z pierwszego treningu wprowadzającego BEZ OPŁAT! Skontaktuj się ze swoim klubem lub przy kolejnej wizycie zapytaj nas o BEZPŁATNY PIERWSZY TRENING PERSONALNY – ustalimy termin‼️

 

Umów się na swój pierwszy BEZPŁATNY Trening Personalny w UP🌿

 

Zapisz się na trening personalny w UP

 

 

 

Luboń PAJO ul. Żabikowska 66 ☎️782 511 535 📧dok.lubon@up-fit.pl

 

Leszno NL ul. G. Narutowicza 84 ☎️731 073 004 📧dok.leszno@up-fit.pl

 

UP logo

Grudziądz ZODIAK ul. Chełmińska 68 ☎️531 630 420 📧dok.grudziadz1@up-fit.pl

 

Grudziądz ALFA ul. Chełmińska 4 ☎️531 630 116 📧dok.grudziadz2@up-fit.pl

 

Gdańsk Osowa ul. Spacerowa 65 ☎️530 524 963 📧dok.osowa@up-fit.pl

 
 

Widzimy się w UP? It's UP to you 🌿

 
Dołącz do nas  Facebook UP fit
 

Bez kategorii
Trening
Aktualności
PRZECZYTAJ WIĘCEJ

UP MAX – POZNAJ NOWE MOŻLIWOŚCI

Dla tych, co chcą więcej! Karnet na 2 miesiące w mega promce!

PRZECZYTAJ

UP DOPASOWANY – ponownie dla ciebie

Bestseller powrócił! UP DOPASOWANY - KARNET NA 30 DNI - bez wpisowego, bez zobowiązań!

PRZECZYTAJ

PAKIET MOICH TRENINGÓW w up gdańsk osowa

Koniec wakacji, koniec leniuchowania - wkraczamy z promocją Treningów Personalnych 2 w cenie 1!

PRZECZYTAJ